środa, 2 października 2013

O przyjaźni ;)

Przyjaciel ten, który przypierdoli ci w twarz i przypomni kim jesteś, kiedy robisz coś głupiego


Dobry przyjaciel to ten który wskoczy za Tobą do wody nawet jeśli nie umie pływać, a nie taki który da ci dobrą ocenę na fotce czy na naszej klasie !bo przyjaciół nie poznaję sie wtedy gdy placzą z nami ,kiedy straciliśmy chłopaka . tylko wtedy gdy każą nam się otrząsnąć i nazwą zjebem !kiedy przypierdolą ci gdy robisz sobie siare :D gdy idą z tobą , i robią to co ty ,chociaż przypal mają gwarantowany ;p nie wtedy gdy pomagają przy ściąganiu na klasówce,ale wtedy gdy też dostaną jedynkę i z pocieszeniem mówią 'aaa co tam ,lubię poprawy' :p gdy jesteś dla nich jak siostra , a nie jak ktoś z kim można sobie pogadać na gadu.


Dobry przyjaciel zna wszystkie Twoje najlepsze historie. Najlepszy przyjaciel przeżył je z tobą.


jest osobą, która odpisuje na moje sms’y o każdej porze. odbiera.
moje telefony w środku nocy, i najzwyczajniej w świecie, słucha dopóki nie wyrzucę z siebie wszystkiego. jest gotowa zerwać się z łóżka o szóstej nad ranem, i przybiec do mnie po ulicy skutej lodem, bo potrzebuję wypłakać się komuś w ramię. wie kiedy potrzebuję Jej rady, a kiedy samej obecności i milczenia. jest przy mnie bezustannie od kilku lat. nie odejdzie przy najbliższej okazji, z mocniejszym podmuchem wiatru. wiesz kto to kurwa jest? przyjaciel. bo on zawsze jest, byl i będzie.Prawdziwych przyjaciół na palcach ręki zliczę, oni gdy odejdę zapalą na grobie znicze, z nimi melanżuję, razem z nimi liczę, o lepszą przyszłość walczę, z nimi fałsz niszczę.


Weszła spokojnie do szkoły. Dziś miała zły humor, więc wolała powiedzieć przyjaciółce, aby zeszła sama. Usiadła na ławce i powoli zaczęła przebierać buty. Schylona, wiążąc adidasy, nagle poczuła czyjąś dłoń na ramieniu. Podniosła wzrok i zobaczyła swojego byłego przyjaciela. Na jej twarzy pojawiło się olbrzymie zdziwienie. ‚Możemy porozmawiać?’ zapytał drżącym głosem. Wstała i szybkim, zamaszystym ruchem uderzyła go w twarz. Wszyscy na korytarzu wraz z księdzem rzucili na nich zszokowane spojrzenie. ‚Gdzie byłeś, kiedy ja chciałam z Tobą porozmawiać..?’. Po czym spakowała kozaki do worka i ruszyła w stronę szatni.Kiedy wpadała w jakiś konflikt z przyjaciółmi, od razu wydawało jej się, że to jej wina. Wmawiała sobie, że to Ona się zmieniła i przez nią wszystko się sypie. Czuła się tą gorszą. Od razu wtedy przepraszała i szukała wyjścia z tej całej sytuacji. Z czasem nie wytrzymała presji. Przyjaźń zaczęła się sypać a Ona dalej szukała w tym swojej winy. Usiadła i po jej policzku pociekły słone łzy. Popatrzyła się w lustro i… zrozumiała, że to nie prawda. Jest wspaniałą osobą, chociaż zagubioną . Kiedy Ona cierpiała, każdy wspaniale się bawił. Wmawianie sobie, że jest zawsze wszystkiemu winna, było sprzeczne z prawdą. Była niesamowicie wrażliwą osobą, wszystko brała sobie do serca a inni? Inni nie widząc tego, traktowali ją dość oschle. Nikt nie mógł zrozumieć, jak wiele dla niej znaczy takie uczucie jak przyjaźń i jak wiele jest w stanie zrobić, aby to utrzymać.Wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zjechać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.


uwielbiam ich za te wszystkie próby rozpalenia ogniska po deszczu, za śmianie się na całe miasto i zwalanie kto ma najgłupszy śmiech, za te wszystkie przypały i za to, że zawsze są ze mną, w tych złych i jak i dobrych momentach.

- Chodź pomogę Ci. Podaj rękę.
- Ale..
- No dalej, zaufaj mi.
- Ale jak coś pójdzie nie tak, Ty też..
- To spadniemy razem
.

3 komentarze:

 1. Świetne *.* Wyłącz, proszę weryfikację obrazkową. :)

  xx. Niarry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wyłączyłam ;) Miałam to wcześniej zrobić ale wypadło mi to z głowy ;))

   Usuń